Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa League

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa League

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa League έχουν ως εξής: 1ος όμιλος Μπρόντμπι (Δανία)-Σπάρτα Πράγας (Τσεχία)     0-0 Ρέιντζερς (Σκωτία)-Λιόν (Γαλλία)             0-2 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 1αγ.) Λιόν              3 Μπρόντμπι         1 Σπάρτα Πράγας     1 Ρέιντζερς         0 2ος όμιλος Μονακό (Γαλλία)-Στουρμ Γκρατς (Αυστρία)     1-0 Αϊντχόφεν (Ολλανδία)-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Ισπανία)2-2 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 1αγ.) Μονακό           3 Ρεάλ Σοσιεδάδ    1

Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής των ομίλων του Europa League έχουν ως εξής:

1ος όμιλος

Μπρόντμπι (Δανία)-Σπάρτα Πράγας (Τσεχία)     0-0

Ρέιντζερς (Σκωτία)-Λιόν (Γαλλία)             0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 1αγ.)

Λιόν              3

Μπρόντμπι         1

Σπάρτα Πράγας     1

Ρέιντζερς         0

2ος όμιλος

Μονακό (Γαλλία)-Στουρμ Γκρατς (Αυστρία)     1-0

Αϊντχόφεν (Ολλανδία)-Ρεάλ Σοσιεδάδ (Ισπανία)2-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 1αγ.)

Μονακό           3

Ρεάλ Σοσιεδάδ    1

Αϊντχόφεν        1

Στουρμ Γκρατς    0

3ος όμιλος

Λέστερ (Αγγλία)-Νάπολι (Ιταλία)                       2-2

Σπαρτάκ Μόσχας (Ρωσία)-Λέγκια Βαρσοβίας (Πολωνία)     0-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 1αγ.)

Λέγκια Βαρσοβίας     3

Νάπολι               1

Λέστερ               1

Σπαρτάκ Μόσχας       0

4ος όμιλος

Ολυμπιακός (Ελλάδα)-Αντβέρπ (Βέλγιο)            2-1

Αϊντραχτ Φρ. (Γερμανία)-Φενερμπαχτσέ (Τουρκία)  1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 1αγ.)

Ολυμπιακός              3

Αϊντραχτ Φρανκφούρτης   1

Φενέρμπαχτσε            1

Αντβέρπ                 0

5ος όμιλος

Γαλατάσαραϊ (Τουρκία)-Λάτσιο (Ιταλία)                 1-0

Λοκομοτίβ Μόσχας (Ρωσία)-Μαρσέιγ (Γαλλία)             1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 1 αγ.)

Γαλατασαράι      3

Μαρσέιγ          1

Λοκομοτίβ Μόσχας 1

Λάτσιο           0

6ος όμιλος

Ερυθρός Αστέρας (Σερβία)-Μπράγκα (Πορτογαλία)         2-1

Μίντιλαντ (Δανία)-Λουντογκόρετς (Βουλγαρία)           1-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 1αγ.)

Ερυθρός Αστέρας  3

Λουντογκόρετς    1

Μίντιλαντ        1

Μπράγκα          0

7ος όμιλος

Μπέτις (Ισπανία)-Σέλτικ (Σκωτία)                      4-3

Λεβερκούζεν (Γερμανία)-Φερεντσβάρος (Ουγγαρία)        2-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 1αγ.)

Μπέτις         3

Λεβερκούζεν    3

Φερεντσβάρος   0

Σέλτικ         0

8ος όμιλος

Ραπίντ Βιέννης (Αυστρία)-Γκενκ (Βέλγιο)              0-1

Ντιναμό Ζάγκρεμπ (Κροατία)-Γουέστ Χαμ (Αγγλία)       0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 1αγ.)

Γουέστ Χαμ             3

Γκενκ                  3

Ραπίντ Βιέννης         0

Ντιναμό Ζάγκρεμπ       0

ΠΗΓΗ: ΑΠΕ-ΜΠΕ

Πηγή

Πηγή fantomas.gr

Μπορεί να σας ενδιαφέρουν